Kullanım Sözleşmesi

Yetişkin Oyunlar

YetiskinOyunlar.com, 18 yaş ve üstü kişiler için açılmıştır bir sitedir.Uyarı 1:

YetiskinOyunlar.com sitesi kuralları gereğince sadece 18 yaş ve üstü kişiler içeriklere ulaşabilir. Eğer yetişkin birey değilseniz ve bu siteden oyun indirdiyseniz, tüm sorumluluk size aittir.

Uyarı 2:

YetiskinOyunlar.com sitesinde yer alan reklamlar tamamen PopCent ağına bağlıdır. Gösterilen hiçbir reklamın direkt olarak YetiskinOyunlar.com ile bir ilgi alakası yoktur. Reklam sorumluluğu tamamen PopCent reklam ağına ve reklamı görüntüleyen kişiye aittir.

Uyarı 3:

YetiskinOyunlar.com sitesi 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. [email protected] e-posta adresine kaldırılması gereken içeriği bildirdiğiniz takdirde en geç 7 (yedi) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Sonuç:

Ziyaretçi YetiskinOyunlar.com sitesini ziyaret ederek ve devamlı kullanarak Kullanım Sözleşmesi’ni okuduğunu, anladığını, tüm uyarıları onayladığını, açıkça kabul etmiş sayılır.

Telegram - Yetişkin Oyunlar

Oyun duyurularını yaptığımız 2050+ üyemiz bulunan, Telegram kanalımıza katılmayı unutmayın!

Tıkla Telegram Kanalımıza Ulaş!