👀 ETERNUM TÜRKÇE V0.6 PC/APK YAYINDA TIKLA ULAŞ! 👀

The Way Love Goes Türkçe YZ Ch. 21 Pc/Apk İndir

The Way Love Goes Türkçe YZ Ch. 21 Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Memleketinizden ayrılalı on yıldan fazla oldu. O zamanlar biri sana tembel bir pislik deseydi bu hafif bir ifade olmazdı. Çünkü sen tam olarak öyleydin. Bir noktada kaldığın yerdekiler senden o kadar bıkmıştı ki, kıçına tekmeyi bastılar. O zaman sadece 16 yaşındaydın. En azından kaldığın evdekiler sana biraz para verdi. İki ayağını da yere basmak için uzun süre mücadele ettikten sonra, okulda daha iyi olmak, okurken yarı zamanlı çalışmak ve nihayet son üç yıldır büyük bir teknoloji şirketinde çalışmak için çalıştın. Kaldığın insanları uzun süredir görmüyordun, birkaç ay önce ikisinin de temelli olarak farklı ülkelere gittiklerini öğrendin. Garip bir şekilde, başarılarınızı duymuş olmalılar ve bu onları çok gururlandırdı, gitmeden önce size hatırı sayılır miktarda para bıraktılar. Birkaç hafta önce biri durup dururken seninle iletişime geçti ve seni birkaç haftalığına yanına davet etti. Onu ve kızlarını uzun zamandır görmediğin ve neler olup bittiğini öğrenmek istediğin için ziyarete gelmeyi kabul ettin. Yolunuz boyunca birçok kızla tanışacak ve günlük hayatınızı onlarla yaşayacaksınız. İçlerinden biri sana aşık olacak mı? Ya da belki hepsi? Kim bilir? En iyi sonuçları elde etmek için kararlarınızı akıllıca verin yoksa her şey yakında bitebilir. Etrafında gelişen bir gizem olduğunu öğreneceksiniz. Gerçeği ortaya çıkaracak mısınız yoksa sonsuza dek karanlıkta mı kalacaksınız?

Oyunun Yapımcısı

Naughty Skunk Games | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 2.25 GB Android: 386.1 MB

Oyunun Kurulumu

1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – The Way Love Goes oyununu çalıştırın.
Pixeldrain Uyarısı – pixeldrain android bağlantısı üzerinden oyunu indirdiyseniz ve size dosya olarak .zip indiyse, onu .apk olarak yeniden adlandırın, yükleyin ve çalıştırın.

Uyarı!

Türkçe Android YZ Bilgilendirme:
1 – Bu oyunun sadece Android versiyonu Türkçedir.
2 – Bu oyunda canlı çeviri özelliği vardır ve internet bağlantısı gerektirir.
3 – Makine çevirisi nedeniyle %100 kalite elde edemezsiniz.
4 – Makine çevirisinden dolayı Diyaloglar veya Seçimler gecikebilir. Acele etmeyin, önce çeviri oluşturmak için biraz zaman tanıyın. Eğer Diyalog veya Seçim İngilizce ise oyunda geri gelin biraz zaman tanıyın ve diyaloğa veya seçime geri gelin Türkçe olacaktır.
5 – Dili değiştirdikten sonra oyun kapanacak, oyunu yeniden başlatmanız gerekecek.
Önemli Türkçe Android YZ Uyarı:
1 – Dil seçeneklerine oyuna başladıktan sonra mod menüsünden ulaşabilirsiniz!
2 – Bu oyunun Android’i global biri tarafından yapıldığı için gelecek güncellemeler Türkçe olamayabilir veya Geliştirilen Yapay Zeka artık kullanılamayabilir.
Windows Uyarı:

Bu oyun Windows için İngilizce dilindedir, Türkçe değildir.
Tıkla Türkçe Oyunlara Ulaş…
Tıkla Türkçe Yapay Zeka Oyunlara Ulaş…

Windows İçin İndirme Bağlantıları (İngilizce)

Oyunun İndirme Bağlantısı

Oyunun Alternatif İndirme Bağlantısı

Android İçin İndirme Bağlantıları

Oyunun İndirme Bağlantısı

Oyunun Alternatif İndirme Bağlantısı

Oyunun Görselleri