👀 MILFS OF SUNVILLE! TÜRKÇE S2 V2 YAYINDA TIKLA ULAŞ! 👀

Kullanım Sözleşmesi

Yetişkin Oyunlar

YetiskinOyunlar.com, 18 yaş ve üstü kişiler için açılmıştır bir sitedir.

Uyarı 1:

YetiskinOyunlar.com sitesi kuralları gereğince sadece 18 yaş ve üstü kişiler içeriklere ulaşabilir. Eğer yetişkin birey değilseniz ve bu siteden oyun indirdiyseniz, tüm sorumluluk size aittir.

Uyarı 2:

YetiskinOyunlar.com sitesinde olan oyunlar tamamen kurgusal oyunlardır. Gerçek hayatta denemenizi asla tavsiye etmiyoruz ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Uyarı 3:

YetiskinOyunlar.com sitesinde yer alan reklamlar tamamen PopCent ve TRLink ağlarına bağlıdır. Gösterilen hiçbir reklamın direkt olarak YetiskinOyunlar.com ile bir ilgi alakası yoktur. Reklam sorumluluğu tamamen PopCent ve TRLink reklam ağlarına ve reklamı görüntüleyen kişiye aittir.

Uyarı 4 (DMCA / ABUSE):

YetiskinOyunlar.com sitesi hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. yetiskinoyunlar[@]protonmail.com e-posta adresine kaldırılması gereken içeriği bildirdiğiniz takdirde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

İlgili Yasa:

MAD­DE 5- (1) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı içe­ri­ği kon­trol et­mek ve­ya hu­ku­ka ay­kı­rı bir fa­ali­ye­tin söz ko­nu­su olup ol­ma­dı­ğı­nı araş­tır­mak­la yü­küm­lü değil­dir.

(2) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı hu­ku­ka ay­kı­rı içe­rik­ten, ce­za so­rum­lu­lu­ğu ile il­gi­li hü­küm­ler sak­lı kal­mak kay­dıy­la, bu Ka­nu­nun 8 in­ci ve 9 un­cu mad­de­le­ri­ne gö­re ha­ber­dar edil­me­si ha­lin­de ve tek­nik ola­rak im­kân bu­lun­du­ğu öl­çü­de hu­ku­ka ay­kı­rı içe­ri­ği ya­yın­dan kal­dır­mak­la yü­küm­lü­dür.

ÖNEMLİ NOT: Tüm içerikler tanıtım amaçlıdır.

Dikkat! Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa yetiskinoyunlar[@]protonmail.com e-posta adresi üzerinden talebinizi detaylı biçimde iletiniz.

Sonuç:

Ziyaretçi YetiskinOyunlar.com sitesini ziyaret ederek ve devamlı kullanarak Kullanım Sözleşmesi’ni okuduğunu, anladığını, tüm uyarıları onayladığını, açıkça kabul etmiş sayılır.