MILFs of Sunville! Türkçe S1 v10 Final Pc/Apk İndir

MILFs of Sunville! Türkçe S1 v10 Final Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Genç bir adam, büyük şehirdeki lüks hayatını geride bırakıp okyanus kıyısındaki küçük Sunville kasabasına dönmek zorunda kalır. Geri dönmeyi hayal etmektedir ve kendisini genç bir eş için terk eden ve maddi destekten yoksun bırakan babasına kızgındır. Planını gerçekleştirmek için bir yol bulmalı ve araçları elde etmelidir, ama bunu yapabilecek midir? Yolda onu pek çok ayartıcı şey beklemektedir. Gideceği üniversite seksi kızlar ve öğretmenlerle doludur. Bir seçim yapması gerekiyor: Asıl amacının peşinden gitmek ya da baştan çıkarıcı bir aşk ilişkileri dünyasına dalmak. Ancak hiçbir şey kolay değildir, bazı ilişkiler ondan değişiklikler talep edecektir. Şehre basit bir adam olarak gelir, değişebilecek midir? Ve bu değişiklikler ne yönde olacak? Daha iyi mi yoksa daha kötü mü olacak? Hedeflerine ulaşmanın pek çok farklı yolu var. Mükemmel animasyonlara ve kaliteli grafiklere sahip görsel bir romanda bu genç adamın rolünü üstleneceksiniz. Oyun ayrıca bir dizi harika özelliğe sahip. Örneğin, telefonunuzun kamerasıyla gizli fotoğraflar çekebilirsiniz. MILFs of Sunville dünyasını keşfedin! Çevrenizdeki insanlarla gerçekçi ilişkilerin derinliklerine dalın!

Oyunun Yapımcısı

L7team | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 7.80 GB Android (APK): 83.7 MB Android (RPA): 3.9 GB

Oyunun Kurulumu

1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – MILFs of Sunville! oyununu çalıştırın.
Android kurulum:
1 – APK‘yı indirin ve yükleyin.
2 – Oyunu açın, başlangıçta izni kabul edin ve oyunu kapatın.
3 – RPA‘yı indirin, Dahili Bellek/Documents/BE/be.milfsofsunville/game (Documents dosya yöneticisi uygulamanızda gözükmüyorsa Dosya Yöneticisi + indirip içerisini görebilirsiniz) içine taşıyın.
4 – Oyunu geri açın.

Uyarı!

Uyarı 1:
Bu oyun İngilizce, İtalyanca, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Türkçe, Ukraynaca, Çince, Rusça dilindedir.
Yapımcı tarafından oyuna Türkçe dili eklenmiştir.
Oyunun devamı gelmesi için yapımcıyı Patreon üzerinden destekleyebilirsiniz.
Uyarı 2:
Yapımcı oyunu sezonlara ayırmıştır. Sezon 2, tüm yeni içeriği içerir. Oyunu Sezon 1 sonuna kadar oynadıysanız, yalnızca 2.sezonu indirmeniz gerekir. Hikayeyi anlamanız ve sahne kaçırmamanız açışından 1.sezonu oynamanızı öneririz.
Tıkla Türkçe Sezon 2’e Ulaş…

Windows İçin İndirme Bağlantıları

Oyunun İndirme Bağlantısı

Oyunun Alternatif İndirme Bağlantısı

Android İçin İndirme Bağlantıları

APK

Oyunun İndirme Bağlantısı

RPA

Oyunun İndirme Bağlantısı

Oyunun Alternatif İndirme Bağlantısı

Oyunun Görselleri